Aktuality

30. 4. 2019

Dar Tesco

V letošním roce se Domovinka zapojila do projektu Tesco pomáhá. Projekt jsme zacílili na potřebnost zakoupení zahradního posezení. Získali jsme 3. místo a s tím spojenou odměnu 10 000,- Kč. Koukněte jaké pěkné lavičky a truhlíky jsme zakoupili. Už se těšíme, jak nám to zde opět pokvete. :)

Děkujeme všem, kteří se zapojili a vhodili žetonek za nákup.

více

2. 1. 2019

Denní stacionář

Oznamujeme, že od 31. 12. 2018 máme ukončený provoz denního stacionáře.

více

13. 12. 2018

Ježíškova vnoučata

Vánoce ťujají na dveře a dárečky pro naše klienty z projektu "Ježíškova vnoučata" nám začínají přicházet poštou. Někteří z Vás si udělali čas a přijeli dárek předat osobně. Moc si toho vážíme.
Mnohokrát děkujeme všem, kteří se nám snaží pomáhat a pomáhají... Nejen o vánocích...

více

7. 9. 2018

Půjčovna kompenzačních pomůcek

Rozšířili jsme pro Vás služby o půjčovnu kompenzačních pomůcek. Potřebné pomůcky jsme doposud zapůjčovali bezplatně výhradně našim klientům. Nyní nově si může zapůjčit každý, kdo bude potřebovat . Nabídku pro Vás připravujeme a naleznete ji na našich stránkách v sekci "Naše služby". Poradíme Vám jaká pomůcka je pro Vás nejvhodnější, na jaké pomůcky máte nárok od pojišťovny. Kde se dá zakoupit nebo u jakého lékaře si jí můžete nechat předepsat. Přijďte se k nám poradit. Těšíme se na Vás.

více

14. 6. 2018

Den sociálních služeb - Hustopeče

Domovinka se prezentovala na Dni sociálních služeb v Hustopečích. Den sociálních služeb pořádá město Hustopeče již pátým rokem. Prezentují se zde všichni poskytovatelé sociálních služeb. Naše společnost se zde prezentuje každoročně.  Hustopeče  se snaží o to, aby tento den vždy byl něčím jiný a zajímavější. Pravidelně sem přijdou děti z místních škol a zjišťují, jaké služby poskytujeme a komu, dále zde bývá velmi krásný kulturní program.

více

1. 6. 2018

Rozkvetlá Domovinka

Jarní a letní období je vždy velmi příjemné, pro nás všechny, proto se snažíme trávit spoustu času venku. V našem případě na dvorečku, kde máme vytvořené posezení. Podívejte se, jak nám krásně rozkvétá zahrádka, kterou jsme si osázeli v rámci zahradní terapie. Velmi se těšíme na letní grilování.

více

Archiv: 2019 | 2018 | 2017