O nás

Domovinka Němčičky o.p.s. vznikla 23. října 2012 za účelem poskytovat sociální služby seniorům a zdravotně postiženým. Zakladatelem společnosti je Obec Němčičky.

Naše společnost poskytuje pomoc seniorům a zdravotně postiženým. Služba je poskytována v zařízení Domovinky.  Domovinka se nachází v malebné  obci Němčičky v prostorách bývalé fary. Faru obec zrekonstruovala v roce 2009. Vybudovala zde zařízení pro 10 – 12 lidí. Jedenáct zájemců může využít službu k celodennímu pobytu. Všichni klienti zde mají k dispozici společenskou místnost, jídelnu, WC a koupelnu. Klienti využívající celodenní péči mají k dispozici 2 pokoje po 3 lůžkách a 3 pokoje po 2 lůžkách. Budovali jsme malé zařízení úmyslně, aby naši klienti měli pocit domácího prostředí. Okolí Domovinky lemuje krásná příroda, kam klienti chodí nebo jezdí na výlety.

Posláním Domovinky Němčičky o.p.s. je pomáhat seniorům a zdravotně postiženým, jejichž situace vyžaduje pomoc jiné osoby.

Hlavní prioritou naší služby je, aby osoba, o kterou pečujeme, mohla zůstat ve svém domácím prostředí co nejdéle. Další prioritou je, aby senioři a zdravotně postižení prožili důstojné a plnohodnotné stáří.

 

Organizační struktura Domovinky Němčičky o.p.s.

Statutární zástupce:
Bc. Blanka Miličková – ředitelka

Správní rada:
Ing. Eliška Kopřivová – předsedkyně
Radomír Oslzlý
Zbyněk Slezák

Dozorčí rada:
Rostislav Kopřiva
Tomáš Stávek
Mgr. Miroslav Prchal