O nás

Domovinka Němčičky o. p. s. vznikla 23. října 2012 za účelem poskytovat sociální služby seniorům a zdravotně postiženým. 

Domovinka Němčičky je registrovaná sociální služba (identifikátor 8871797) a je součástí Základní sítě sociálních služeb JMK.

Naše společnost poskytuje pomoc a podporu seniorům a zdravotně postiženým s vysokou mírou podpory formou pobytové odlehčovací služby dle § 44 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění a v souladu s Kartou potřeb JMK.

Služba je poskytována v zařízení Domovinky. Domovinka se nachází v malebné obci Němčičky v prostorách bývalé fary. Fara byla zrekonstruována v roce 2009, vzniklo zde malé zařízení s celkovou kapacitou 12 lůžek. Všichni uživatelé zde využívají společenskou místnost, jídelnu, WC a koupelny. Uživatelé pobytové odlehčovací služby mají k dispozici 2 pokoje po 3 lůžkách a 3 pokoje po 2 lůžkách. 

Zajišťujeme krátkodobou pobytovou službu pro poskytnutí nezbytného odpočinku, regeneraci sil a vyřízení neodkladných záležitostí pečující osoby. Klademe důraz na dostupnost pro všechny, kdo doma pečují o seniora nebo osobu se zdravotním postižením a potřebují čas na regeneraci a načerpání fyzických a psychických sil.
 

Organizační struktura Domovinky Němčičky o. p. s.

Statutární zástupce/ředitelka:
Ilona Borýsková

IČ 29374740                                           datová schránka: ubxpk56                                 Němčičky 96, 691 07 Němčičky

Správní rada:

  • Jiří Stávek
  • Ing. Magda Kubová
  • Mgr. Katarína Svobodová,PhD.


Dozorčí rada:

  • Martin Cvan
  • Tomáš Stávek
  • Ing. David Ludín, PhD.