Volná místa

Hledáme sociální pracovnici do odlehčovací služby pro seniory .

Požadujeme

  • Ukončená VŠ, VOŠ (sociálního, speciálně pedagogického zaměření - předpokladem je způsobilost k výkonům povolání sociálního pracovníka dle Zákona č. 108/206 Sb., o sociálních službách)

  • trestní bezúhonnost

  • komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup

  • schopnost práce v týmu

  • pozitivní přístup k sociální práci

  • zdravotní způsobilost

  • řidičský průkaz sk. B

Pracovní náplň

  • Přímá sociální práce s klienty nad 60 let

  • Komunikace s pečovately

  • administrativa sociální služby

  • praxe v oboru výhodou

  • místo výkonu práce: Domovinka Němčičky o.p.s. Němčičky 96, okr. Břeclav, 691 07

Nabízíme

  • Pracovní poměr na částečný úvazek od 1.6. 2024 (15.hodin týdně, platové ohodnocení 20 000kč měsíčně plus osobní ohodnocení)

    možnost podílet se na smysluplné práci

  • možnost vzdělávání

  • zázemí zavedené neziskové organizace

  • 5 týdnů dovolené

Kontakt: domovinka@nemcicky.cz nebo telefon 777 708 765( Borýsková Ilona)

Pro bližší informace kontaktujte prosím paní ředitelku na telefonu 777 708 765, příp. na e-mailu: domovinka@nemcicky.cz

Soubory ke stažení