Aktuality

Rok 2018

prosinec 2018

13. 12. 2018

Ježíškova vnoučata

Vánoce ťujají na dveře a dárečky pro naše klienty z projektu "Ježíškova vnoučata" nám začínají přicházet poštou. Někteří z Vás si udělali čas a přijeli dárek předat osobně. Moc si toho vážíme.
Mnohokrát děkujeme všem, kteří se nám snaží pomáhat a pomáhají... Nejen o vánocích...

více

září 2018

7. 9. 2018

Půjčovna kompenzačních pomůcek

Rozšířili jsme pro Vás služby o půjčovnu kompenzačních pomůcek. Potřebné pomůcky jsme doposud zapůjčovali bezplatně výhradně našim klientům. Nyní nově si může zapůjčit každý, kdo bude potřebovat . Nabídku pro Vás připravujeme a naleznete ji na našich stránkách v sekci "Naše služby". Poradíme Vám jaká pomůcka je pro Vás nejvhodnější, na jaké pomůcky máte nárok od pojišťovny. Kde se dá zakoupit nebo u jakého lékaře si jí můžete nechat předepsat. Přijďte se k nám poradit. Těšíme se na Vás.

více

červen 2018

14. 6. 2018

Den sociálních služeb - Hustopeče

Domovinka se prezentovala na Dni sociálních služeb v Hustopečích. Den sociálních služeb pořádá město Hustopeče již pátým rokem. Prezentují se zde všichni poskytovatelé sociálních služeb. Naše společnost se zde prezentuje každoročně.  Hustopeče  se snaží o to, aby tento den vždy byl něčím jiný a zajímavější. Pravidelně sem přijdou děti z místních škol a zjišťují, jaké služby poskytujeme a komu, dále zde bývá velmi krásný kulturní program.

více

1. 6. 2018

Rozkvetlá Domovinka

Jarní a letní období je vždy velmi příjemné, pro nás všechny, proto se snažíme trávit spoustu času venku. V našem případě na dvorečku, kde máme vytvořené posezení. Podívejte se, jak nám krásně rozkvétá zahrádka, kterou jsme si osázeli v rámci zahradní terapie. Velmi se těšíme na letní grilování.

více

Celý archiv | Zobrazit aktuální